HAKKIMIZDA


MOTİFİLLA MARKASI ALTINDA DEĞER YARATIYORUZ

MOTİFİLLA

2000 yılında bir İzmir firması olarak sektörde yerini almış Motifilla; bugün kahve grubu, toz gurubu ve çay grubu olarak kategorize edilmiş üç alanda toplam 150 çeşit ürün piyasaya sunmaktadır. Kurulduğu günden bugüne artan bir ivmeyle ürün yelpazesini genişletmiş, ürünlerine ek olarak hizmet sağlayıcısı olarak da sektörde değerli bir marka olarak yer almaya devam etmektedir.

Kahve grubunda filtre kahve, espresso, Türk Kahvesi, mocha ve frappe ürünleri yöresel ve aromatik çeşitliliğiyle müşterilerine sunmaktadır. Toz grubu ürünler; milkshake/smoothie, salep, beyaz çikolata, sıcak çikolata ve instant başlıkları altında aromalarla çeşitlendirilmiş olarak sunulmaktadır. Çay grubu ürünleri ise bitki çayları, siyah çay ve yeşil çay çeşitlerinden oluşmaktadır.

#DEĞERLERİMİZ


MOTİFİLLA MARKASI ALTINDA DEĞER YARATIYORUZ

Ürün ve hizmet sağlamaktan öte değer yaratma misyonunu üstlenmek; değerlerimizi belirlemek, benimsemek ve onlara sadık kalarak anlamlı hale geliyor.

İYİ ÜRÜN

Kendimizin tüketmekten memnuniyet duyacağı, kalitesi stabil, tadımdaki büyüsüyle kendi kitlesini yaratan, özel olarak formülize edilmiş ürünler sunuyoruz.

İYİ HİZMET

Ürünlerimizi, müşteri ilişkilerimize olan yatırımımızın sektördeki sürekliliğimize yatırım olduğunu bilerek, insani değerler çerçevesinde sunmaya özen gösteriyoruz.

İYİ İLİŞKİLER

İşbirliğinde bulunduğumuz her firma ve şahısla değerli ilişkiler kurmayı önemsiyor, ilişkilerimizin sürekli olmasınI ve iş sürecinin memnuniyetle tamamlanmasını önemsiyoruz.